Kancelarię w formie indywidualnej praktyki prowadzi adwokat Anna Kasznia, absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, która zdobywała doświadczenie w znanych kancelariach prawnych oraz administracji publicznej.
W 2013 r. po odbyciu 3- letniej aplikacji i zdaniu egzaminu adwokackiego wpisana została na listę adwokatów Izby Adwokackiej
w Katowicach.

    Głównym celem, jaki przyświeca Kancelarii, jest zapewnianie Klientowi szybkiej, a zarazem efektywnej pomocy prawnej, dostosowanej w każdym wymiarze do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasza wizja, to Kancelaria szeroko znana, której Klienci zawsze otrzymują pełnowartościową i w pełni wyczerpującą pomoc prawną. Naszą misją od samego początku pozostaje świadczenie wysokostandardowych usług prawnych, pozwalających każdemu Klientowi nie tylko rozwiązać jego bieżące problemy prawne, ale także wskazać nowe możliwości na przyszłość.

    Obszar działalności Kancelarii obejmuje świadczenie kompleksowych usług dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych
w formie m.in. porad prawnych, sporządzania opinii prawnych, pism procesowych, umów, reprezentacji przed sądami, organami administracji publicznej, a także stałej obsługi prawnej.